TheBreakOut – Úniková hra je skvělý dárek

1.7.2015

Escape Game jako darek

Lámali jste si někdy hlavu s tím co dát svému kamarádu, přítelkyni, příteli či kolegovi za dárek? Hledáte originální, vtipné, netradiční nebo zážitkové dárky pro ženy i muže.  Ještě jste nenašli tip na „best“ dárky pro manželku nebo manžela? Na světě zřejmě nebude člověk který by někdy nad tím kde najít originální, netradiční, vtipný nebo zážitkový dárek pro muže, ženy nebo děti nepřemýšlel.

My pro vás máme  řěšení, protože právě takový ideální dárek je The BreakOut úniková hra (Escape Game). Tento dárek jistě vaše kamarády velmi potěší a zároveň si ho pravděpodobně užijete spolu tzn. že si spolu zahrajete a strávíte čas řešením nástrah, hádanek a vzájemnou spoluprácí. Následně pak můžete vyrazit do hospůdky a probrat co že se to v té hře vlastně dělo a kdo našel ono a jak to do sebe zapadalo a jak nás to přivedlo k další překážce. Jednoduše řečeno dárek který vám znásobí společné vzpomínky.

Na základě požadavků našich klientů jsme pro vás zprovoznili možnost nákupu dárkových certifikátů. Kontaktujte nás na této emailové adrese

TheBreakOutPrague(zavináč)gmail.com

a my Vám do druhého dne zašleme fakturu přes PayPal s možností platit i pomocí kreditní karty. Jakmile od vás obdržíme platbu zašleme vám dárkový certifikát, který vámi obdarovaná osoba bude moci uplatnit v naší hře.

Do emailu uveďte
Vaše jméno
Jméno obdarované osoby
Svůj telefonní kontakt

(případně jiný email pokud chcete fakturu na jiný než na ten z kterého nám pošlete vaši objednávku)

A do druhého dne máte skvělý dárek pro kamaráda, milou či kolegu připravený