Přijeďte k nám na výlet – zaplatíme vám část nákladů na cestu

15.7.2015

The BreakOut Skull

Vyčerpali jste všechny možnosti outdoorových aktivit, které znáte? Nevíte kam na výlet tento víkend, nevíte co dělat a rádi by jste vyrazili někam na netradiční výlet? Nevíte co vidět v Praze a rádi by jste měli tipy na výlet a kam dnes v Praze vyrazit? Hledáte tipy na výlet s dětmi a preferujete české výlety pro děti. Chcete si vyzkoušet něco nového?

Máme pro Vás řešení, přijeďte si na výlet do Prahy vyzkoušet www.TheBreakout.eu – živou escape game /únikovou hru/.

Vezměte partu kamarádů, rodinu nebo přítele či přítelkyni a vyražte k nám za zábavou v podobě únikové hry, u které se odreagujete, zbavíte na chvíli všech povinností a otestujete schopnost jak vaší spolupráce, tak logického myšlení pod nátlakem času.

Na živo si můžete vyzkoušet uvěznění v jedné z místností, kde budete čelit různým hádankám a rébusům, a při jejich řešení se budete cítit jako Sherlock Holmes.

Spolupráce je v této hře nejdůležitějším faktorem a určitě sblíží váš kolektiv a získáte další společné vzpomínky, na které budete moci s úsměvem na tváři vzpomínat.

A aby jsme Vás ještě víc postrčili vyrazit na tento výlet, tak jsme pro Vás připravili výhodnou nabídku. Pokud někdo z Vaší skupiny bude mít trvalé bydliště v občance mimo Prahu, tak Vaší skupině dáme slevu 300Kč na jednu hru. Stačí do poznámky napsat „Promo VÝLET“ a vyberte platbu „Hotově na místě„. A sleva 300Kč bude Vaše až si k nám přijdete zahrát. Tato nabídka platí do konce září 2015.