O nás

Tradiční Úniková Hra – Komnata Karla IV.

TheBreakOut.eu nabízí dvě Únikové Hry. Tradiční, „Komnata Karla IV.“ v níž v zavřeném pokoji řešíte sérii logických úloh a překážek, překonáte několik mechanických nástrah, využijete svůj důvtip a vyřešíte celou detektivní záhadu ze dvora Karla IV.

Detailnější info ke hře je zde.

Pro představu co Vás může čekat shlédněte toto video.

Karel IV. nechal vytvořit nové korunovační klenoty, ale těsně před jejich představením veřejnosti se ztratil jeden z nejkrásnějších diamantů z královského pokladu. Král Karel IV. povolává skupinu nejzkušenějších rychtářů (vás hráčů), aby celou záhadu vyřešila a našla ztracený diamant. Karel IV. na řešení spěchá a rozhodl, že rychtáři neopustí palác, dokud záhadě nepřijdou na kloub. Věnoval jim pouze 60 minut na nalezení ztraceného diamantu. Pokud záhadu vyřeší, bohatě se jim odmění, pokud nikoliv…

Rezervace

Venkovní Úniková Hra – Spy-In-Town

TheBreakOut.eu  nabízí dvě Únikové Hry. Venkovní  „Spy-In-Town“ pro milovníky Únikových Her, kteří chtějí zkusit něco nového, mají zájem zahrát si venku a prozkoumat centrum Prahy.

Detailnější info ke hře je zde

Pro představu co Vás může čekat shlédněte toto video.

 

TheBreakOut Intelligence Agency (BIA) získala z mezinárodních zdrojů informaci o působení špiona na území města. Není jisté, jaké jsou jeho záměry, ale je nadmíru důležité, aby byly odhaleny a kroky k nápravě mohly být provedeny. Vše máš v rukou ty a tvůj tým.

Rezervace