Hrad JENŠTEJN – Venkovní Úniková Hra – Spy-In-Town

24.3.2018

Hrad JENŠTEJN – Spy-In-Town

 

Hrad Jenštejn

Král Václav IV. má ve vás  velkou důvěru ve vaší roli hlavních špionů jeho dvora. Při mučení Jana z Pomuku se dozvěděl, že Jan z Jenštejna cosi skrývá na svém hradě Jenštejně. Zároveň od něj získal materiály, které by vám měli pomoci při pátrání a které nyní máte ve svých rukách.

Je na vás a vašich spřátelených rychtářích/špionech co Jan z Jenštejna skrývá. Pokud to zjistíte na nahlásíte Václavovi IV. tak vás čeká skvělá budoucnost u jeho dvora.

 

Venkovní Úniková Hra – Spy-In-Town

TheBreakOut.eu spouští novou Venkovní Únikovou Hru – Spy-In-Town pro milovníky Únikových her, kteří mají zájem si zahrát hru venku a zároveň prozkoumat hrad Jenštejn a jeho blízké okolí.   

Hráči všech věkových skupin a dovedností jsou vítáni, a to zejména ti, kteří mají rádi hádanky! Tato špionážní hra se odehrává v hradu Jenštejn a jeho blízkém okolí a bude od vás vyžadovat spoustu pohybu (překonáte minimálně 5 km) a bystrosti. Vaším úkolem bude spolupracovat s ostatními členy vašeho týmu a prozkoumat určité oblasti v hradu Jenštejn a jeho blízkém okolí, kde najdete skryté stopy a vyřešíte hádanky. Máte jen 120 minut na to najít konečnou odpověď a řešení příběhu. Jsme si jisti, že Venkovní Úniková Hra –  Spy-In-Town je velkou mentální výzvou.

 

Jak se přihlásit

Výsledky

Otázky a Odpovědi k Venkovní Únikové Hře

Kolik lidí může být v jednom týmu?

Hra je navržena pro 3-5 členů týmu. Může hrát i více lidí, ale pokud si chcete hru opravdu užít, je lepší udržet maximální počet šesti hráčů, aby se mohl zapojit každý.

Je hra určena i pro děti?

Hra je dost složitá, ale to neznamená, že se jí děti nemohou účastnit. Je určena spíše pro starší děti, doporučujeme věk nejméně 12 let a v doprovodu alespoň jedné dospělé osoby.

Potřebuji nějakou speciální výbavu, abych mohl hrát hru?

Ano, potřebujete smartphone se čtečkou QR kódů a přístup na internet. Bez tohoto není možné hru hrát. Datové požadavky na hru jsou velmi malé (max 200Kb) a tak se nemusíte obávat o svůj datový tarif.

Example of QR code for the Game

Example of QR code for the Game

Případně si můžete oživit Špionský slovník ať si neuděláte ve zpravodajské komunitě ostudu 🙂 (Do hry z něj není nic potřeba, ale správný agent se neustále zdokonaluje, že?)

Co si mám obléci?

Vzhledem k tomu, že se jedná o venkovní hru, kdy při pátrání nachodíte minimálně 2 km, doporučujeme hlavně pohodlné boty.

Co nastane, pokud bude pršet?

Jedná se venkovní hru, i déšť je tedy součástí hry. Ale pokud se rozhodnete v případě špatného počasí nedorazit, hru si budete mít možnost zahrát v náhradním termínu.

Je možné uskutečnit platbu až na místě?

Bohužel ne, hra musí být zaplacena prostřednictvím on-line objednávkového systému PayPal, který vám umožní platit jakoukoli platební kartou (VISA, MasterCard, American Express) nebo přes PayPal účet.

Jak dlouho hra trvá?

Hru má 90% týmů vyřešených do 100 minut.   Zároveň doporučujeme být v místě startu 10 minut před zahájením hry a další minuty vám zabere finální diskuse. Proto počítejte s časem kolem dvou hodin.

Pokud hru vyřeším, vyhraji něco?

Hlavní odměnou vám bude vyřešení celé záhady. Také se budete moci pochlubit svým přátelům, jakého času jste na vyřešení této složité záhady dosáhli :-).