FAQ

Co je reálná úniková hra?

Úniková hra je zábavná detektivní hra v reálném prostředí tajného pokoje, v níž váš tým překonává překážky tvořené z logických hádanek, mechanických nástrah a propojené pomocí stop a nápověd pro úspěšné vyřešení záhady.
Více o reálných Únikových hrách zde (bohužel jen v angličtině)

Výborné představení Real Life Escape Game (únikových her) je tady v 3 minutovém videu od TV stanice CBS New York (bohužel jen v angličtině)

Proč si přijít zahrát Únikovou Hru?

Úniková hra je zábava a skvělý zážitek pro skupinu přátel, rodinu s většími dětmi nebo spolupracovníky z kanceláře. Jednoduše pro všechny co mají rádi aktivní trávení volného času, kteří si rádi hrají na detektivy, luští sudoku nebo křížovky či jiné hádanky nebo mají rádi detektivky. Hra podporuje týmového ducha a vytváří užší kontakty uvnitř týmu. Hru se ne vždy podaří vyřešit, ale vždy přispěje k budování týmového ducha a pobaví všechny členy týmu.

Kolik lidí může hrát v jedné hře?

Úniková hra je navržena pro tým složený ze 4 hráčů. Přesto lze hrát s minimálním počtem 2 hráčů a maximálním počtem 5-6 hráčů.

Jaký je ideální věk hráčů?

Únikovou hru si může zahrát opravdu každý, kdo rád luští hádanky, sleduje detektivky a celkově je aktivní. Věk není omezen, jen spodní hranice je okolo 8-10 let, aby si děti hru užily. Pro mládež do 18. roku je nutné mít sebou alespoň jednu osobu starší 18 let. Horní hranice věku v podstatě neexistuje, protože hra není fyzicky náročná a tak je nutné mít jen zápal pro hru.

Jak si mohu hru objednat?

Hru nelze hrát bez předchozího objednání pomocí TOHOTO formuláře.

Kolik stojí jedna hra?

Cena za celou skupinu je 1,200 Kč. Ideální je domluvit se s partou kamarádů a přijít si zahrát ve 4 až 6 lidech. Cena na osobu je pak samozřejmě výhodnější. Pokud i to by bylo moc, tak využijte pondělního proma, kdy je cena za skupinu 900 Kč

Mohu hru zrušit a nebo přeložit termín?

Po objednání a potvrzení hry již nelze hru zrušit. Lze ji však přeložit. Kontaktujte nás na emailu info(at)thebreakout.eu a domluvíme se na jiném termínu.

Jak mohu hru zaplatit?

Hru Komnata Karla IV. lze zaplatit pomocí PayPal (který umožnuje platby běžnými platebními kartami jako např. VISA, MasterCard) který je součástí objednávkového formuláře a nebo hotově přímo na místě před hrou.

Hra Spy-In-Town musí být zaplacena prostřednictvím on-line objednávkového systému PayPal, který umožnuje platby běžnými platebními kartami jako např. VISA, MasterCard.

Jak hra probíhá? Kolik času si mám na ní vymezit?

Abyste si naší únikovou hru v Praze dobře užili, je ideální dorazit 10-15 minut před začátkem samotné hry (Informace o začátku vaší hry budete mít na emailové objednávce). Samotná hra trvá 60 minut (Komnata Karla VI.) nebo 120 minut (Spy-In-Town). A za 15 minut po dohrání už budete mít všechny zážitky probrané s obsluhou ☺ a budete odcházet. Tzn. počítejte zhruba s 90 minutami (Komnata Karla VI.) nebo 150 minutami (Spy-In-Town) vašeho času na hru, abyste si ji řádně užili.

Jak se k nám dostanete?

TheBreakOut se nachází na ulici PETRSKÁ 29, Praha 1. (viz sekce KONTAKT). Nejbližší metro je stanice Náměstí Republiky nebo Florenc. Pěšky k nám dorazíte zhruba za 10 minut z těchto stanic.
Nejbližší tramvajové zastávky jsou Těšnov, Florenc nebo Bílá Labuť. Pěšky to z nich k nám máte zhruba 5 minut.