Komnata Karla IV.

Úniková Hra

Karel IV. nechal vytvořit nové korunovační klenoty, ale těsně před jejich představením veřejnosti se ztratil jeden z nejkrásnějších diamantů z královského pokladu. Král Karel IV. povolává skupinu nejzkušenějších rychtářů (vás hráčů), aby celou záhadu vyřešila a našla ztracený diamant. Karel IV. rychtářům věnoval pouze 60 minut aby záhadě přijšli na kloub.

Rezervovat čas

Dárkový certifikát

Spy-In-Town

Venkovní Úniková Hra

TheBreakOut Intelligence Agency (BIA) získala z mezinárodních zdrojů informaci o působení špiona na území města. Není jisté, jaké jsou jeho záměry, ale je nadmíru důležité, aby byly odhaleny a kroky k nápravě mohly být provedeny. Vše máš v rukou ty a tvůj tým. Dokážeš odvrátit hrozbu …… ? 

Rezervovat čas

Dárkový certifikát

Říká se jim různě, Únikové Hry, Reálná Úniková Hra, Escape Games,  Exit Game, Escape Room, Escape The Room nebo Real Life Escape Game, ale na jméně nezáleží. Faktem je že to je dobrý tip na dárek nebo možnost co dělat v Praze a nebo ještě lépe se vydat do Prahy na výlet a zahrát si Únikovou Hru. Zde se dozvíte o čem vlastně Úniková Hra je a jak si jí nejlepe užít.

Dejte dohromady tým, přijměte výzvu a přijďte zkusit naší Únikovou hru. Zvládnete pokořit sérii logických chytáků, hádanek a tajemství a dostanete se z tajemného pokoje dřív, než vyprší čas?

Venkovní Úniková Hra – Spy-In-Town – NOVÁ HRA

Centrum Prahy

REZERVACE

 

Jenštejn

REZERVACE

 

Darujte Únikovou hru

Únikovou Hru The BreakOut ocení vaši drazí. Udělejte jim radost a věnujte jim dárek v podobě vyluštění záhady ze dvora Karla IV a jděte si ji zahrát s nimi.

Kolik stojí úniková hra?

TheBreakOut vás nezruinuje, jedna hra pro celou skupinu stojí 1,200 Kč. Zaplaťte přes PayPal a nebo hotově na místě před začátkem hry.

Kde nás najdete?

TheBreakOut se nachází na ulici PETRSKÁ 29, Praha 1. Venkovní hry pak v centru Prahy a na hradě Jenštejně

Úniková Hra-Escape Game – Karel IV.

Naším cílem je pobavit vás, vaši rodinu nebo přátele a získat společné nové zažitky. Proto pro vás navrhujeme únikové hry s prvky napětí, detektivního pátrání, logiky a hlavně zábavy. Chceme své hry neustále vylepšovat a tak nám neváhejte dát na vědomí váš názor, ať už hned po návštěvě a nebo prostřednictvím sociálních sítí.

Více o The BreakOut

 

Escape Game v Praze 1

Úniková hra na Praze 1

Novinky z naší Facebook stránky

Ohlas

03.08.2015 Skvělá úniková hra. Moc líbilo a určitě doporučíme!!!!

Ohlas

06.07.2015 The whole Escape Game experience was fantastic from start to finish. The member of staff we were working with was lovely, friendly and VERY helpful in times of despair!!!

Ohlas

14.08.2015 Tak tohle ANO, výborně jsme se bavili se všemi kamarády. Tomu říkáme Úniková hra. Díky

Ohlas

Ohlas

Ohlas